Top Ad unit 728 × 90

Yeni Konular

dizi biyografi
[biyografi][Box Type][Your Color]

Outlook Çince Oldu Nasıl Düzeltebilirim ?

Dünya'nın en çok kullanılan programları arasında yer alan Microsoft Office programları arasında yer alan Outlook, mail alışverişlerini daha kolay bir şekilde yapmanıza olanak sağlamaktadır. Windows tarafından gerçekleşen güvenlik güncellemesinin ardından 2007 sürümlerinde türkçe yerine çince dilin ortaya çıkması ile beraber birçok kişi, bilgisayarına virüs bulaşmış olacağını düşünmeye başladı. Bu sorun tamamen ortaya çıkan güncellemeden kaynaklı ve kolay bir şekilde bu sorundan nasıl kurtulabileceğinizi alt kısımda ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.


İlk olarak Windows güncellemelerinizi incelemenizi ve sorun öncesi tarihte yüklenen güncellemeleri kaldırmanızı ve güncellemeleri devre dışı bırakmanız gerekiyor. Böylelikle outlook tekrar türkçe olacaktır.


Üst kısımda yer alan görselden güncelleme geçmişini görebilir ve gerekli olan güncellemeleri bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz. Her ne kadar dil olarak çince olmuş olsada, mailleriniz herhangi bir şekilde zarar görmez ve mail alışverişine devam edebilirsiniz. Bunun dışında denetim masasından Sistem kısmına girerek, bilgisayarınızı farklı bir güne döndürerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Outlook Çince Oldu Nasıl Düzeltebilirim ? Reviewed by Selami Yıldız on 10:51 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Haber | Teknoloji | SağlıkGözde Haber © 2014 - 2017
Tasarım ve Düzenleme Gözde Haber,adresine aittir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.