Top Ad unit 728 × 90

Yeni Konular

dizi biyografi
[biyografi][Box Type][Your Color]

AÖL 3.Dönem Sınav Giriş Yerleri 8 - 9 Ağustos 2015

Açıköğretim lisesinde okuyan öğrencilerin önceki aylarda yaptıkları kayıt yenileme sonrası, sınav takviminin belli olmasının ardından, adayların girecekleri 3. dönem sınavları 8 - 9 Ağustos 2015 tarihler arasında gerçekleşecektir. Sınava girmeden önce nerede ve hangi okulda sınava gireceğiniz hakkındaki ayrıntılar, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandıktan sonra alt kısımdaki sorgulama ekranında sizlere sunulacaktır.

Teknolojinin ilerlemesi ile beraber sınav başvuruları ve başvuru giriş belgeleri artık internet üzerinden verilen şifre ve T.C. kimlik numaraları ile açıköğretim lisesi resmi internet sitesinden sağlanabiliyor. 3 Ağustos 2015 pazartesi günü hafta sonu yapılacak sınavın giriş yerleri ve belgeleri yayınlanacak.

www.aol.meb.gov.tr internet adresinden giriş yaptıktan sonra "Öğrenci Girişi" kısmından T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak, sınav yerinizi öğrenebilirsiniz.

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ SINAV GİRİŞ YERLERİ TIKLAAÖL 3.Dönem Sınav Giriş Yerleri 8 - 9 Ağustos 2015 Reviewed by Precisa Terazi on 03:43 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Haber | Teknoloji | SağlıkGözde Haber © 2014 - 2017
Tasarım ve Düzenleme Gözde Haber,adresine aittir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.