Top Ad unit 728 × 90

Yeni Konular

dizi biyografi
[biyografi][Box Type][Your Color]

Elçin Sangu Kimdir (Kiralık Aşk Dizisi Defne Kimdir)

Star Tv ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak olan "Kiralık AŞk" dizisinin konusu ve oyuncularının belli olmasının ardında başrolde boy gösteren isimlerin hayatlarına dair ayrıntılı güncel biyografi bilgileri sayfamızda yayınlanmaya başlamıştır. Güzelliği ve sempatik tavırları ile dikkat çeken Elçin sangu dizide Defne karakterine hayat vermektedir. Yaz aylarının en popüler dizileri arasında gösterilen "Kiralık AŞk" dizisinde aldığı başrol ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncunun yaşamına dair merak ettiğiniz ayrıntıları sayfamızda bulabilirsiniz.

Elçin Sangun Kimdir (Kiralık Aşk defne)

Mersin üniversitesinin Opera bölümünden mezun olan güzel oyuncu, 2006 yılında eğitimine devam ederek,başarılı eğitim hayatı ile birlikte Yeditepe Üniversitesinin Güzel sanatlar bölümünü burslu olarak kazanmış, ve eğitim hayatını sürdürmüştür.Belkide onu tanımamızda etkili olan "Öyle bir geçer zaman" dizisinde jale karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu, yaz sezonunda "kiralık aşk" dizisi ile karşımıza çıkmıştır.Saçları ve rol yeteneği ile başrol oyuncuları arasında yer almayı başaran Elçin sangu, Dizide maddi durumu iyi olmayan garson bir kızı canlandıran defne, hayatının teklifine hayır diyemez, ve kendini bilinmez bir hikayenin içerisinde bulur.

11 Temmuz 1988 yılında istanbul'da doğan Elçin Sangu, 1.67 boyunda ve kahverengi göz rengine sahiptir.

Elçin Sangunun Rol aldığı dizileri

2013  yılında Bir Aşk Hikayesi dizisinde Eda Çağlar rolü
2014 yılında ise Kurt Seyid ve Şura Dizisinde Güzide karakterini canlandırmış, zorlu çekimlere sahne olan dizi reyting nedeniyle istediğini bulamamıştır.
Atv ekranlarında yayınlanan Sevdam alabora dizisinde de rol almıştır.

Elçin Sangun Fotoğrafları (Kiralık Aşk defne)

Elçin Sangu Kimdir (Kiralık Aşk Dizisi Defne Kimdir) Reviewed by Precisa Terazi on 13:34 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Haber | Teknoloji | SağlıkGözde Haber © 2014 - 2017
Tasarım ve Düzenleme Gözde Haber,adresine aittir.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.